PZHGP w Radzionkowie

Oddział 0106

Informuję że w dniu 26,04 sobota planowany jest lot próbny.Koszowanie odbędzie się w godzinach porannych od godz 6 rano do godz. 7,30.Opłata za lot będzie pobierana od kosza transportowego w wysokości 5 zł.

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych . Pełnych wiary , nadziei i miłości. Radosnego wiosennego nastroju , serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzy wszystkim hodowcom wraz z rodzinami Zarząd Oddziału Radzionków !!!

Zarząd Sekcji  nr.5 Świerklaniec uprzejmie powiadamia swoich członków , że w dniu 22.03.2014 rok / sobota/ o godzinie 17,00 w " Sołtysówce " odbędzie się zebranie sekcyjne przedlotowe. Na zebraniu będą poruszane aktualnie ważne tematy związkowe.Prosimy o punktualne przybycie wszystkich hodowców Sekcji.

 

Zarząd oddziału przypomina o konieczności wybrania na zebraniach przedlotowych w sekcjach komisji lotowych oraz zegarowych. Jednocześnie informuje że przewodniczący w/w komisji automatycznie są delegowani do prac oddziałowej komisji lotowej oraz zegarowej. Składy komisji przekazać do v-ce prezesa do spraw organizacji lotów.

Zarząd Oddziału Radzionków informuje , że w dniu 5.04.2014 roku skarbnicy sekcyjni złożą do V-ce Prezeza ds. finansowych Oddziału kol. Henryka Musioła spisy gołębi od członków swoich Sekcji wraz z odpowiednimi statutowymi opłatami. Powyższe spisy muszą być sporządzone czytelnie i zgodnie z odpowiednimi przepisami .Ponadto przypominamy aby ostatecznie w tym samym terminie złożyć wykazy osobowe i wykazy imienne rozdziału obrączek rodowych. Termin 5 kwietnia jest ostateczny gdyż bezpośrednio po tym terminie jesteśmy zobligowani rozliczyć się z jednostką nadrzędną jakim jest Okręg Katowice i ZG. Na wszystkie pytania i wątpliwości można uzyskać wyjaśnienia pod telefonem 606-276-957.   

 

 

 

Zarząd Oddziału Radzionków poszukuje kierowcy kategorii CE w celu obsługi lotów konkursowych od miesiąca maja do września szczegóły pod numerem tel. 606394631.

Zarząd Oddziału uprzejmie zawiadamia , że w dniu 21.02.2014 roku o godzinie 17.00 w Restauracji "RELAKS" w Radzionkowie/ tam gdzie była wystawa rejonowa/ odbędzie się zebranie Sprawozdawczo-przedlolotowe Oddziału Radzionków.Obecność wszystkich Delegatów obowiązkowa. Ponadto przypominamy że zgodnie z rozdz.VIII paragraf 5 regulaminu zebrań Sprawozdawczo- wyborczych osoby odpowiedzialne z wszystkich Sekcji prześlą protokóły z zebrań sprawozdawczych swoich Sekcji do Sekretarza Oddziału kol. Jerzego Gołąbka . Termin do 14 dni po odbytym zebraniu. Sprawa poważna. Prosimy także aby na zebranie Sprawozdawcze Oddziału dostarczyć uaktualnione wykazy osób w Sekcjach na 2014 rok , oraz zestawienia imienne rozdziału obrączek rodowych na ten rok.

Galeria zdjęć

Sylwetki hodowców

Ciekawe linki

Copyright © 2013. All Rights Reserved.