PZHGP w Radzionkowie

Oddział 0106

Składam serdecznie podziękowanie kolegom hodowcom, którzy pomogli przy organizacji tegorocznej wystawy gołębi pocztowych Rejonu Radzionków. Dziękuję za poświęcony czas i trud  włożony w przygotowanie wystawy.

 

Bardzo dziękuję kolegom : Henrykowi Musiołowi, Henrykowi Kalusowi, Romanowi Winszczykowi, Ignacemu Głogowskiemu, Jerzemu Gołąbkowi, Zygmuntowi Małek, Janowi Szczygieł, Joachimowi Badurze, Piotrowi Głuchowi, Joachimowi Pilarskiemu, Andrzejowi Horzeli, Arturowi Stępień (Oddział Radzionków) , Grzegorzowi Liczban, Krzysztofowi Pietrankowi, Pawłowi Krzykawskiemu, Władysławowi Będkowskiemu (Oddział Będzin) oraz Zenonowi Ciesielczykowi, Ryszardowi Ciechanowskiemu, Adrianowi Stanisz (Oddział Czeladź).

 

Przewodniczący Rejonu - Krzysztof Pilarski

 

Serdecznie zapraszamy hodowców gołębi pocztowych na tegoroczną wystawę gołębi pocztowych Rejonu IV Radzionków. Wystawę będzie można zwiedzać już w najbliższą sobotę 3 grudnia 2011 roku od godziny 14-tej do godziny 20.00. W niedzielę sala wystawowa będzie otwarta w godzinach od 9.00 do 15.00.

Wystawa odbędzie się w sali Klubu "Tęcza" w Radzionkowie na ul. Knosały. Klub Tęcza znajduje się niedaleko od sklepu "Lidl".

Na wystawie zostanie zaprezentowane ponad 170 gołębi pocztowych  wyłącznie w klasach obowiązujących na wystawie Okręgu Katowice.

Serdecznie zapraszamy !!!

Zarząd Rejonu Radzionków uprzejmie informuje, iż zebranie podsumowujące tegoroczny sezon lotowy połączone z wręczaniem nagród dla Mistrzów Rejonu, odbędzie się w  dniu 10 grudnia 2011 roku w Domu "Tęcza" w Radzionkowie. Początek spotkania o godzinie 16.45.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich tegorocznych  Mistrzów oraz przodowników współzawodnictw rejonowych jak również Zarządy Oddziałów Będzin, Czeladź oraz Radzionków.

  

Uprzejmie informujemy,  iż do dnia 30 listopada 2011 roku , można dokonać zgłoszenia

swoich gołębi do uczestnictwa w tegorocznej wystawie gołębi pocztowych Rejonu

Radzionków. Szczegóły dotyczące klas wystawowych zostały już wcześniej szeroko

przedstawione na stronie internetowej. Prosimy nie czekać ze zgłoszeniem gołębi do

ostatniego dnia , ponieważ wykonanie dokumentacji wystawowej jest niezmiernie

pracochłonne , a przyjmowanie gołębi na wystawę jest planowane już na 2 grudnia.

Zgłoszenia należy dokonać u kolegi Henryka Musioła. telefon 606-276-957

Przypominamy, iż wystawa odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2011 orku w sali Osrodka "Tęcza" w Radzionkowie.

Niech każdy hodowca Oddziału  Radzionków ma swojego reprezentanta na wystawie !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych hodowców gołębi pocztowych  na licytację gołębi pocztowych jednych z najlepszych śląskich hodowców !!!   W trakcie aukcji,  można będzie wylicytować gołębie pocztowe tak znanych hodowców jak między innymi : BOLESŁAW KAISER, KRYSTIAN MICHALSKI, PIOTR BUGAŁA, ZENON MAREK, ADAM PIWOWARCZYK, ADAM MĘTEL, TOMASZ MĘTEL, JAN WIECHOCZEK. W licytacji będzie brał również udział oryginał szczepu Arden podarowany przez kolegę SEBASTIANA FEBER.
Wszystkim hodowcom, którzy podarowali swoje gołębie na licytację już teraz bardzo serdecznie dziękujemy !
Licytacja będzie jednym z punktów tegorocznego spotkania podsumowującego śląskie loty dalekodystansowe.


Licytacja odbędzie się w dniu 11 listopada 2011 roku (piątek) w Radzionkowie w Centrum Kultury "KAROLINKA" a rozpocznie się o godzinie 20.00. Gołębie będzie można oglądać od 19.30. Wstęp na licytację wolny.


Serdecznie zapraszamy !!!

Tak jak już wcześniej informowaliśmy tegoroczne Wystawa gołębi pocztowych Rejonu Radzionków odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2011 roku.  Otwarcie wystawy zaplanowane jest na sobotę na godzinę 14.00. W niedziele wystawa będzie otwarta w godzinach 9.00-15.00.

Gołębie będą przyjmowane na wystawę w dniu 2 grudnia 2011 roku  w godzinach 18.00-20.30. Odbiór gołębi - w niedzielę w godzinach 15.15-16.30.

Gołębie należy zgłaszać u kolegi Henryka Musioła do dnia 30 listopada 2011 roku . Należy podać numer gołębia oraz klasę wystawową do której gołąb jest zgłaszany.  Opłata od gołębia  wynosi  5 zł. Nagrody będą rodzielane według systemu 1-5. 

Zapraszamy wszystkich hodowców do zgłoszenia swych gołębi pocztowych na wystawę w trakcie której wybrana zostanie reprezentacja na Wystawę Okręgu Katowice ! 

W dniu 11 listopada 2011 roku w Parafii pw św. Wojciecha w Radzionkowie o godzinie 15.00  odprawiona zostanie Msza Św w intencji hodowców gołębi pocztowych.  Serdecznie zapraszamy wszystkich hodowców Oddziału Radzionków wraz z rodzinami  ale nie tylko. Zapraszamy również hodowców sąsiednich Oddzialów jak również uczestników organizowanego w tym dniu spotkania poświęconego śląskim lotom dalekodystansowym.   Msza  Św.  będzie  bowiem jednym z punktów corocznego spotkania podsumowującego śląskie loty dalekodystansowe.

Serdecznie zapraszamy   

Galeria zdjęć

Sylwetki hodowców

Ciekawe linki

Copyright © 2013. All Rights Reserved.