PZHGP w Radzionkowie

Oddział 0106

 

 

 

       TABELA -2010 rok

 * 

 *                      

     LISTY KONKURSOWE ODDZIAŁU   0106 RADZIONKÓW

      BRZEG - (01.05.2010)

      KĄTY WROCŁAWSKIE - (03.05.2010)

      GŁOGÓW - (09.05.2010)

      GORZÓW WLKP. - (22.05.2010)

      ANKLAM - (29.05.2010)

      ANKLAM-II - (06.06.2010)

      KOSTRZYŃ - (13.06.2010)

      BREMEN - (20.06.2010)

      SŁUBICE - (27.06.2010)

      SŁUBICE_2 - (04.07.2010)

      SKWIERZYNA - (11.07.2010)

      ANKLAM - 3   (18.07.2010)

      ŚWIEBODZIN   (25.07.2010)

      ŚWIEBODZIN   (25.07.2010)

     NIENBURG   (31.07.2010)

     =====================================

     =====================================

 

      LISTY KONKURSOWE ODDZIAŁU  0106  RADZIONKÓW - LOTY MŁODE

     ================================================

      BRZEG - (15.08.2010)

      KĄTY WROCŁAWSKIE - (21.08.2010)

      LEGNICA - (29.08.2010)

      CHOJNÓW - (05.09.2010)

      ŻARY - (12.09.2010)

      FiiRSTENWALDE - (18.09.2010) - LOT DODATKOWY

    *************************************************************

 

 

 

 

 

     LISTY KONKURSOWE ODDZIAŁU   0104 BĘDZIN

     =====================================

      BRZEG - (30.04.2010)

      KĄTY WROCŁAWSKIE - (02.05.2010)

      LUBIN - (08.05.2010)

      NOWY TOMYŚL - (23.05.2010)

      ANKLAM - (29.05.2010)

      ANKLAM-II - (06.06.2010)

      KOSTRZYŃ - (13.06.2010)

      BREMEN - (20.06.2010)

      SŁUBICE - (27.06.2010)

      SŁUBICE_2 - (04.07.2010)

      SKWIERZYNA - (11.07.2010)

      ANKLAM - 3   (18.07.2010)

      ŚWIEBODZIN   (25.07.2010)

     NIENBURG   (31.07.2010)

     BRUKSELA   (31.07.2010)

    *************************************************

    *************************************************

     LISTY KONKURSOWE ODDZIAŁU   0104 BĘDZIN - LOTY MŁODE

     ============================================

      BRZEG - (14.08.2010)

      KĄTY WROCŁAWSKIE - (22.08.2010)

      LEGNICA - (29.08.2010)

      CHOJNÓW - (05.09.2010)

      ŻARY - (12.09.2010)

      FiiRSTENWALDE - (18.09.2010)

    *******************************************************

 

 

 

     LISTY KONKURSOWE ODDZIAŁU   0110 CZELADŻ

     =====================================

      BRZEG - (30.04.2010)

      KĄTY WROCŁAWSKIE - (02.05.2010)

      LUBIN - (08.05.2010)

      NOWY TOMYŚL - (23.05.2010)

      ANKLAM - (29.05.2010)

      ANKLAM-II - (06.06.2010)

      KOSTRZYŃ - (13.06.2010)

      BREMEN - (20.06.2010)

      SŁUBICE - (27.06.2010)

      SŁUBICE_2 - (04.07.2010)

      SKWIERZYNA - (11.07.2010)

      ANKLAM - 3   (18.07.2010)

      ŚWIEBODZIN   (25.07.2010)

     NIENBURG   (31.07.2010)

     ************************************************

     ************************************************

      LISTY KONKURSOWE ODDZIAŁU   0110 CZELADŻ - LOTY MŁODE

     ============================================

      BRZEG - (14.08.2010)

      KĄTY WROCŁAWSKIE - (22.08.2010)

      LEGNICA - (29.08.2010)

      CHOJNÓW - (05.09.2010)

      ŻARY - (12.09.2010)

    *************************************************

 

 

 

 

     LISTY KONKURSOWE REJONU IV  RADZIONKÓW-LOTY STARE

     ===========================================

      ANKLAM - (29.05.2010)

      ANKLAM - II (06.06.2010)

      KOSTRZYŃ  (13.06.2010)

      BREMEN  (20.06.2010)

      SŁUBICE - (27.06.2010)

      SŁUBICE_2 - (04.07.2010)

      SKWIERZYNA - (11.07.2010)

      ANKLAM - 3   (18.07.2010)     

      ŚWIEBODZIN   (25.07.2010)

     NIENBURG   (31.07.2010) - WYNIKI KOŃCOWE

 

 LISTY KONKURSOWE REJONU IV  RADZIONKÓW-LOTY MŁODE

 =========================================== 

      LEGNICA - (29.08.2010)

      CHOJNÓW - (05.09.2010)

      ŻARY - (12.09.2010)

 

Galeria zdjęć

Sylwetki hodowców

Ciekawe linki

Copyright © 2013. All Rights Reserved.