PZHGP w Radzionkowie

Oddział 0106

Jako Prezes do spraw lotowych oddziału Radzionków oświadczam że nie podejmuję jakichkolwiek decyzji jednoosobowo, mój głos to tylko stanowisko oddziału Radzionków ,podejmuję tylko decyzję o wypuszczeniu gołębi oddziału Radzionków więc jakiekolwiek uwagi odnośnie lotów proszę kierować do własnych zarządów bo to one podejmują decyzję czy dany lot ma się odbyć czy nie , czy gołębie zostaną wypuszczone o której godzinie lub czy przyjadą na miejsce.  Odnośnie ostatniego lotu tak jak wcześniej pisałem oddział Radzionków był jedynym oddziałem który już od połowy tygodnia wnioskował o przełożenie lotu Rejonowego na poniedziałek , lot w niedziele był decyzją większości Rejonu a nie oddziału Radzionków . Także w niedziele byliśmy przeciwni wypuszczeniu gołębi do puki pogoda się nie poprawi , już w sobotę zostało ustalone że jeżeli nie będzie pogody do będziemy czekać maksymalnie do godz. 14 potem nastąpi powrót na miejsce.

 

Miałem też wiele pytań odnośnie lotu który organizuje oddział Radzionków w najbliższą środę , oddział Radzionków organizuje lot z miejscowości brzeg w miejsce lotu który z wiadomych powodów się nie odbył , nie jest to lot rejonowy inne oddziały rejonu Radzionków dostały propozycję transportu na ten lot w dniu wczorajszym , inne oddziały zrezygnowały z organizacji lotu w środę.

 

Najbliższy lot Rejonowy jest planowany na Niedzielę w planie jest lot Kąty Wrocławskie , z uwagi na brak potwierdzającego w tej miejscowości lot odbędzie się z najbliższej miejscowości obok Kątów Wrocławskich z miejscowości Krajków.

Copyright © 2017. All Rights Reserved.